0
  • Uus
  • Otsas

KURGUSPREI EKSPERT BIO HLOROFILOR 50ML MIRROLLA

7,20 €
Maksudega
4660077130015
4660077130015
EKSPERT BIO HLOROFILOR KURGUSPREI 50ML Taimse päritoluga vahendid, omavad limaskestadele antibakteriaalset ja kaitsvat toimet. Kasutatakse abiainena nakkuslike ja põletikuliste protsesside sümptomite ennetamiseks ja leevendamiseks.
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
EKSPERT BIO HLOROFILOR KURGUSPREI 50ML Taimse päritoluga vahendid, omavad limaskestadele antibakteriaalset ja kaitsvat toimet. Kasutatakse abiainena nakkuslike ja põletikuliste protsesside sümptomite ennetamiseks ja leevendamiseks. NETOKOGUS: 50 ml. INGREDIENTS/KOOSTIS INCI järgi: märgitud pakendil. KASUTAMINE: Täiskasvanutel 1-2 pihustust korraga otse kurku 3-4 korda päevas 3-5 päeva jooksul peale söögi korra. Ärge neelage alla! Enne kasutamist loksutada pudelit. Vältige silma sattumist. HOIATUSED: komponentide individuaalne talumatus, rasedus, imetamine. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Silma sattumisel loputada rohke veega. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilivusaeg: 2 aastat. Tootmise kuupäev: vt.pakendilt. TOOTJA: OOO Ekspert Bio, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Mirrolla
4660077130015

Eriviited

ean13
4660077130015

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

KURGUSPREI EKSPERT BIO...

7,20 €