0
  • Uus

TILGAD E-VITAMIIN 50ML - MIRROLLA

4,90 €
Maksudega
4650001793942
4650001793942

E-VITAMIIN TILGAD 50ML - MIRROLLA Toidulisand. E vitamiin on üks peamisi oküdante, mis kaitseb rakkude seinu, mitte lastes vabadel radikaalidel rakke kahjustada. Samuti parandab see rakkude läbilaskvust, võimaldades suuremal hulgal toitainetel siseneda. Vitamiin E osaleb ka kollageeni sünteesis, millest koosneb nahk ja selle lisad. Avaldab nahale positiivset mõju.

Kiirustage! Ainult 178 jäänud laos!

E-VITAMIIN TILGAD 50ML - MIRROLLA Toidulisand. E vitamiin on üks peamisi oküdante, mis kaitseb rakkude seinu, mitte lastes vabadel radikaalidel rakke kahjustada. Samuti parandab see rakkude läbilaskvust, võimaldades suuremal hulgal toitainetel siseneda. Vitamiin E osaleb ka kollageeni sünteesis, millest koosneb nahk ja selle lisad. Avaldab nahale positiivset mõju. NETOKOGUS: 50 ml. KOOSTISOSAD: rafineerimata taimeõli, D-alfa-tokoferoolatsetaat. SISALDUS PÄEVASE ANNUSE KOHTA: E-vitamiin 9 mg 90% keskmisest päevanõudest. KASUTAMINE: täiskasvanud ja lapsed alates 14 eluaastast ½ tl (1,25 ml) 1 kord päevas toidu korra ajal 4-6 nädalat. HOIATUSED: komponentide individuaalne talumatus, rasedus, imetamine. On soovitatav enne toidulisandi kasutamist konsulteerida arsti või apteekriga. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril kuivas kohas, valguse ja niiskuse eest kaitstult. PARIM ENNE: vt.pakendilt. TOOTJA: OOO Mirolla, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

Mirrolla
4650001793942
178 Tooted

Eriviited

ean13
4650001793942

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

TILGAD E-VITAMIIN 50ML -...

4,90 €