0
  • Uus

KULDTÄHT PALSAM 10G - CAO SAO VANG

2,70 €
Maksudega
4741200006831
4741200006831
Kasutatakse kohaliku mikromassaaži jaoks, samuti putukate hamustuste puhul. Leevendab sügelemist ja paistetust. Antiseptilise toimega

Kiirustage! Ainult 780 jäänud laos!
NETOKOGUS: 10 g. KOOSTISOSAD: Petrolatum, Camphor, Mentha Piperita oil, Menthol, Paraffinum Liquidum, Melaleuca Leucadendron Cajuputi Leaf Oil, Paraffin, Lanolin, Beewax, Ocimum Gratissimum Herb Oil, Cinnamomum Cassia oil. KASUTAMINE: vajalikku palsami kogust kantakse õhukese kihina nahale ja hõõrutakse sisse. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältige silma ja nina limakestadele või kahjustatud nahale sattumist. Mitte kasutada alla 3 aastat lastel! Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: OPC Pharmaceutical Jiont Stock Company, Vietnam. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
4741200006831
780 Tooted

Eriviited

ean13
4741200006831

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

KULDTÄHT PALSAM 10G - CAO...

2,70 €