0
  • Uus
  • Otsas

SAMHITA SUPER STRONG PALSAM 10G

3,90 €
Maksudega
748252409317
748252409317

SAMHITA SUPER STRONG PALSAM 10G Palsami koostises olevatel looduslikel komponentidel on kasulik mõju vereringe protsessile, parandades kehakudede toitumist. Külmetushaiguste korral määrige nina, kurgu, rindkere ja selga.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

SAMHITA SUPER STRONG PALSAM 10G Palsami koostises olevatel looduslikel komponentidel on kasulik mõju vereringe protsessile, parandades kehakudede toitumist. Külmetushaiguste korral määrige nina, kurgu, rindkere ja selga. NETOKOGUS: 10 g. KOOSTISOSAD: vt.pakendilt. HOIATUSED: komponentide individuaalne talumatus, rasedus, imetamine. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida toatemperatuuril kuivas kohas, valguse ja niiskuse eest kaitstult. SÄILITUSAEG: 3 a. TOOTMISE KUUPÄEV: vt.pakendilt. TOOTJA: OOO Dibve, Venemaa. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

748252409317

Eriviited

ean13
748252409317

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

SAMHITA SUPER STRONG PALSAM...

3,90 €