0
  • Uus
  • Otsas

HAMBAPASTA TUBAKAVASTENE KUMMEL JA SALVEI 75 ml ALTAI BIO

3,30 €
Maksudega
4607082852167
4607082852167
Hambapasta kummeli ja salveiga ennetab kaariese teket, kaitseb hambaid ja värsendab suuõõnt.
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
Koostis INCI järgi: vt.pakendilt. Sisaldab kummeli ja salvei ekstrakti, naatriium floriidi, mentooli jne Kasutamine: niisutage hari veega ,kandke harjale värske kogus hambapulbrit ja peske hambaid nagu tavaliselt. Säilitada toatemperatuuril, kuivas kohas, säilimisaeg 2a., parim enne vaata pakendil. Tootja: OOO „PKFDve linii”, BIISK, Venemaa, MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
AltaiBio
4607082852167

Eriviited

ean13
4607082852167

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

HAMBAPASTA TUBAKAVASTENE...

3,30 €