0
  • Uus

ALTAI ZIVITSA SIBERI SEEDRIPUU VAIGUST MESILASVAHAGA NÄRIMISKUMMID N4

1,90 €
Maksudega
4631136222637
4631136222637
ALTAI ZIVITSA SIBERI SEEDRIPUU VAIGUST MESILASVAHAGA NÄRIMISKUMMID N4 3,2G Tugevdab hambaid ja igemeid, vähendab suuõõnes põletikku, värskendab hingeõhku.

Kiirustage! Ainult 260 jäänud laos!
ALTAI ZIVITSA SIBERI SEEDRIPUU VAIGUST MESILASVAHAGA NÄRIMISKUMMID N4 3,2G Tugevdab hambaid ja igemeid, vähendab suuõõnes põletikku, värskendab hingeõhku. KOOSTISOSAD: siberipuu vaik, mesilasvaha. Looduslik koostis, ei sisalda suhkrut, värvaineid ega säilitusaineid. TARBIMINE: Enne kasutamist soojendage toodet suus 5-10 sekundit. On soovitatav pärast söömist närida. Ära alla neela.HOIATUSED: Mitte tarbida, kui esineb talumatus toote üksikute koostisosade suhtes! Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilivusaeg: 5 aastat. TOOTMISE KUUPÄEV: vt.pakendilt. TOOTJA: OOO AFTS Altaiski nektar, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Altaj ZHivica
4631136222637
260 Tooted

Eriviited

ean13
4631136222637

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ALTAI ZIVITSA SIBERI...

1,90 €