0
  • Uus

Veisekollageeni pulber 300g - VITATEKA

19,90 €
Maksudega
4745010319327
4745010319327

Tutvustame teile meie toodet - puhtast hüdrolüüsitud kollageeni, mis on tõeline imerohi teie nahale! Vaid üks portsjon sisaldab terve 10 000 mg veiseliha kollageeni, muutes selle kõige ökonoomsemaks kõigi turul olevate analoogide seas.

Kiirustage! Ainult 91 jäänud laos!

Tutvustame teile meie toodet - puhtast hüdrolüüsitud kollageeni, mis on tõeline imerohi teie nahale! Vaid üks portsjon sisaldab 10 000 mg veiseliha kollageeni, muutes selle kõige ökonoomsemaks kõigi turul olevate analoogide seas.

See unikaalne toode on suunatud kortsude vastu võitlemisele ning teie naha tugevuse ja elastsuse suurendamisele. Veatu kvaliteet tagatakse ainult looduslike koostisosade kasutamisega - tüüp 1 ja 3 kollageenid, mis hüdrolüüsuvad komponentpeptiidideks, tagamaks suurepärase imendumise organismis.

Meie kollageenipulber ei sisalda säilitusaineid, GMO-d, gluteeni, laktoosi, nisu, soja, mune, pähkleid, piima ega suhkrut, muutes selle täiesti ohutuks ja sobivaks kõigile. Lisaks võite seda kasutada koos mis tahes multivitamiinidega maksimaalse efekti saavutamiseks!

Annustamine: 2 mõõdulusikat (10 000mg) päevas segatuna vee või mahlaga.

Koostis: Hüdrolüüsitud kollageen tüüp 1 ja 3 (hüdrolüüsitud kollageen tüüp 1 ja 3 sisaldab aminohappeid; L-glütsiin, L-proliin, L-alaniin, L-hüdroksiproliin, L-glutamiinhappe, L-arginiin, L-aspargiinhape, L-seriin, L-lüsiin, L-leutsiin, L-valiin, L-teoriin, L-fenüülalaniin, L-isoleutsiin, L-hüdroksülüsiin, L-metioniin, L-histidiin, L-türosiin, L-tsüsteiin).

Kui olete rase, imetate või Teil on mingi muu terviseseisundi muutus, siis enne tarbimist konsulteerige arstiga.

Allergiliste reaktsioonide tekkimisel lõpetage tarbimine. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist ja tervislikku elustiili.

Säilitada jahedas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Peale avamist tarbida 2 kuu jooksul.

Toode on GMO ja naturaalselt gluteeni-, soja-, muna-, pähkli- ja laktoosivaba.

2 mõõdulusikat (10 000 mg) %*

Hüdrolüüsitud kollageen tüüp 1 ja 3 10 000mg **

 %*-Päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Vitateka
4745010319327
91 Tooted

Eriviited

ean13
4745010319327

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

Veisekollageeni pulber 300g...

19,90 €