2
  • Uus

ROOSILÕHNALISE KULDJUURE VEDELEKSTRAKT 25ML VITATEKA

4,50 €
Maksudega
4745010319426
4745010319426

Kuldjuur aitab leevendada väsimust ja tõstab energiataset. Aitab kohanduda vaimseteks ja füüsilisteks pingeteks ning see aitab stressiga lihtsam toime tulla.

Kuldjuur aitab leevendada väsimust ja tõstab energiataset. Aitab kohanduda vaimseteks ja füüsilisteks pingeteks ning see aitab stressiga lihtsam toime tulla.

Koostisosad:

vesi, etanool (etüülalkohol), roosilõhnalise kuldjuure ekstrakt (Rhodiola rosea root) 1:10. Alk. 38% vol.

Soovitatav päevane annus

1 ml (32 tilka)

32 tilka lahustada 50 ml vees.

Hoiatused

Mitte kasutada tasakaalustatud ja täisväärtusliku toidu asemel. Mitte ületada soovitatud päevast kogust. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarbida individuaalse komponentide taluma- tuse korral. Rasedatele ja ime- tavatele naistele enne tarbimist konsulteerida arstiga.

SÄILITAMINE: Hoida toatemperatuuril, pimedas, lastele kättesaamatus kohas, hästi suletud originaalpakendis. Säilivusaeg - 3 aastat

MAALETOOJA:VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Harjumaa, Eesti 74204 Toodetud Euroopa Liidus WWW.VITATEKA.EE

4745010319426
1268 Tooted

Eriviited

ean13
4745010319426

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ROOSILÕHNALISE KULDJUURE...

4,50 €