0
  • Uus
  • Otsas

JUUKSED, NAHK JA KÜÜNED TABLETID N60 - SWANSON

16,50 €
Maksudega
087614018836
087614018836

Hair, Skin & Nails содержит сочетание органической серы (МСМ), кремнезема (травы хвоща) и незаменимых витаминов группы B. Поступление в организм достаточного количества витаминов и здоровье кожи, волос, ногтей очень тесно связаны между собой и играют важную роль для продления молодости и красоты.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
Swanson
087614018836

Eriviited

ean13
087614018836

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

JUUKSED, NAHK JA KÜÜNED...

16,50 €