0
  • Uus
  • Otsas

PALDERJANITINKTUUR 25ML - Tverskaja farma fabrika

3,20 €
Maksudega
4603184002233
4603184002233

Rahustava toimega toidulisand. Palderjan aitab kaasa lõõgastumisele ning toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral, aidates tulla toime kiirest elustiilist tingitud stressiga.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

Rahustava toimega toidulisand. Palderjan aitab kaasa lõõgastumisele ning toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral, aidates tulla toime kiirest elustiilist tingitud stressiga.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised Täiskasvanutel 20-30 tilka 3-4 korda päevas. Lastel alates 12. eluaastast 1 tilk eluaasta kohta 3-4 korda päevas.

Sisaldus päevase annuse kohta Päevane annus sisaldab: täiskasvanutel 240-480 mg palderjanijuuri koos juurikatega (60-120 tilka), lastel vastavalt vanusele alates 144 mg palderjanijuuri koos juurikatega (36 tilka).

Koostis: etanool, palderjani (Valeriana officinalis) juured koos juurikatega.

1 ml palderjanitinktuuri sisaldab: 200 mg palderjanijuuri koos juurikatega ja 70% etanooli kuni 1ml-ni.

Hoiatused Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Võib põhjustada uimasust. Ettevaatust auto juhtimisel ja liikuvate mehhanismidega töötamisel. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused Säilitada originaalpakendis, temperatuuril kuni 25°C.

Netokogus 25 ml

Muu
4603184002233

Eriviited

ean13
4603184002233

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

PALDERJANITINKTUUR 25ML -...

3,20 €