0
  • Uus

OGAPAANAKS VEDELEKSTRAKT 50ML

3,20 €
Maksudega
4604060003375
4604060003375

Kasutada täiskasvanutele organismi tonisseriva ja üldtugevdava  vahendina. Soovitatav annus täiskasvanutele 20 tilka koos veega enne sööki.

Kiirustage! Ainult 114 jäänud laos!

ELEUTEROKOKI VEDELEKSTRAKT 50ML.

Koostis 1 ml kohta: 1 ml eleuterokoki vedelekstrakti on valmistatud segust – eleuterokoki juuri ja juurikaid 1g, 33% etüülalkoholi kuni 1liitrini. Kasutada täiskasvanutele organismi tonisseriva ja üldtugevdava  vahendina. Soovitatav annus täiskasvanutele 20 tilka koos veega enne sööki. Mitte ületada soovitatud päevast kogust! Ei soovitata kõrgenenud vererõhu, erutuvuse, infarkti, insuldi, ajukahjustuse, raseduse, rinnaga toitmise, indiv. talumatuse korral. Säilitada jahedas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilimisaeg 4a., parim enne vt. pakendilt. Tootja: ZAO “Vifitekh”, Venemaa.

Muu
4604060003375
114 Tooted

Eriviited

ean13
4604060003375

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

OGAPAANAKS VEDELEKSTRAKT 50ML

3,20 €