0
  • Uus
  • Otsas

KREEM KETOKONASOOL 75ML MIRROLLA

4,90 €
Maksudega
4650001798077
4650001798077
KREEM KETOKONASOOL MIRROLLA 75ML Kreem tungib sügavale nahka või küüneplaadi sisse, leevendades ebamugavustunnet. Ketikonasooli aktiivse toime tõttu saavutatakse naha ja küüneplaadi seisundi paranemist. Kreemi toitvad komponendid hoolitsevad õrnalt, pehmendavad ja niisutavad nahka.
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
KREEM KETOKONASOOL MIRROLLA 75ML Kreem tungib sügavale nahka või küüneplaadi sisse, leevendades ebamugavustunnet. Ketikonasooli aktiivse toime tõttu saavutatakse naha ja küüneplaadi seisundi paranemist. Kreemi toitvad komponendid hoolitsevad õrnalt, pehmendavad ja niisutavad nahka. NETOKOGUS: 75 ml. INGREDIENTS/KOOSTIS INCI järgi: vt.pakendilt. KASUTAMINE: Kandke eelnevalt puhastatud kahjustatud piirkonda üks kord päevas, haarates kinni 2 cm tervet kude. Keskmine kasutusaeg on 2-3 nädalat. Pärast pärmseene kahjustuste sümptomite kadumist kasutage veel paar päeva. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. KÕLBLIK KUNI: vt.tuubi servalt. TOOTJA: OOO Mirrolla, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Mirrolla
4650001798077

Eriviited

ean13
4650001798077

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

KREEM KETOKONASOOL 75ML...

4,90 €