0
  • Uus

ALTAI ZIVITSA SIBERI LEHISE VAIGUST MESILASVAHAGA NÄRIMISKUMMID N4

1,90 €
Maksudega
4631136222590
4631136222590

"Живица Алтайская" в составе которой, смола кедра и лиственница, отсутствуют искусственные красители, консерванты и прочие бесполезные и/или вредные ингредиенты.

Разнообразие вкусовых добавок (мята, ягода Годжи, шиповник, облепиха, прополис) являются так же натуральными и позволяют подобрать для себя не только полезный, но и вкусный продукт.

Kiirustage! Ainult 366 jäänud laos!
Altaj ZHivica
4631136222590
366 Tooted

Eriviited

ean13
4631136222590

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ALTAI ZIVITSA SIBERI LEHISE...

1,90 €