0
  • Uus

ALTAI ZIVITSA SIBERI LEHISE VAIGUST MESILASVAHAGA JA TARUVAIGUGA NÄRIMISKUMMID N4

1,90 €
Maksudega
4631136222606
4631136222606
ALTAI ZIVITSA SIBERI LEHISE VAIGUST MESILASVAHAGA JA TARUVAIGUGA NÄRIMISKUMMID Tugevdab hambaid ja igemeid, vähendab põletikku suuõõnes, värskendab hingeõhku.

Kiirustage! Ainult 222 jäänud laos!
ALTAI ZIVITSA SIBERI LEHISE VAIGUST MESILASVAHAGA JA TARUVAIGUGA NÄRIMISKUMMID N4 3,2G Tugevdab hambaid ja igemeid, vähendab põletikku suuõõnes, värskendab hingeõhku. KOOSTISOSAD: siberi lehise vaik, mesilasvaha, taruvaik. Looduslik koostis, ei sisalda suhkrut, värvaineid ega säilitusaineid. TARBIMINE: Enne kasutamist soojendage toodet suus 5-10 sekundit. On soovitatav pärast söömist närida. Ära alla neela.HOIATUSED: Mitte tarbida, kui esineb talumatus toote üksikute koostisosade suhtes! Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. SÄILIVUSAEG: 5 aastat. TOOTMISE KUUPÄEV: vt.pakendilt. TOOTJA: OOO AFTS Altaiski nektar, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Altaj ZHivica
4631136222606
222 Tooted

Eriviited

ean13
4631136222606

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ALTAI ZIVITSA SIBERI LEHISE...

1,90 €