0
  • Uus

Orasheina juurikad 25g

2,00 €
Maksudega
4607022899726
4607022899726

Препараты из корневищ пырея ползучего обладают противовоспалительным, отхаркивающим, обволакивающим, мочегонным, обезболивающим, кровоочистительным, потогонным, мягким слабительным свойствами, также способствуют восстановлению нарушенного обмена веществ.

Kiirustage! Ainult 74 jäänud laos!

Toime: 

-ainevahetust soodustav,regeneratsiooniprotsesse kiirendav. 

-diureetiline toime; neerud,kusiti, tsüstiit põiepõletik),koletsüstiit nõrk lahtisti;

-kroonilise kõhukinnisuse korral. 

-valuvaigistav, reuma, polüartriit, osteokondroos. 

Kasutamisjuhised: õhtul 2 spl valada 0,5 l keeva vett, lasta seisma termoosnõul. Järgmisel päeval juua 3 korda päevas 20-40 minuti enne sööki.

Koostis: orasheina juurikad.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud: Mitte kasutada individuaalse talumatuse korral. Ei ole soovitatav rasedatele ega rinnaga toitvatele naistele.

Säilitamisjuhised: Hoida kuivas ja lastele kättesaamatus kohas

Lekraset
4607022899726
74 Tooted

Eriviited

ean13
4607022899726

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

Orasheina juurikad 25g

2,00 €