0
  • Uus

HARILIK KORTSLEHT 50G - LEKRASET

2,90 €
Maksudega
4607022899566
4607022899566

Herba Alchemilae Vulgaris. Soovitatav organismi üldpuhastava, liigseid vedelike, sooli ja jääkaineid väljutava, röga lahtistava, seedeelundite, südame veresoonkonna  ja hormonaal süsteemi tegevust toetava, verejooksude peatumist soodustava, ainevahetust reguleeriva vahendina.

Kiirustage! Ainult 136 jäänud laos!

HARILIKU KORTSLEHE ÜRT 50G.

Herba Alchemilae Vulgaris. Soovitatav organismi üldpuhastava, liigseid vedelike, sooli ja jääkaineid väljutava, röga lahtistava, seedeelundite, südame veresoonkonna  ja hormonaal süsteemi tegevust toetava, verejooksude peatumist soodustava, ainevahetust reguleeriva vahendina. Kasutamine: 1 tl. taimele valada 200 ml keeva vett, soojendada veevaniil 15 min. Sisse võtta täiskasvanutele 1/3 klaasi 3 korda päevas söögi ajal. Ei soovitata raseduse, rinnaga toitmise, indiv. talumatuse korral. Säilitada temp. kuni 25º C, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilimisaeg 2a. Tootja: OOO „Lekra-set”, Barnaul,Venemaa.

Lekraset
4607022899566
136 Tooted

Eriviited

ean13
4607022899566

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

HARILIK KORTSLEHT 50G -...

2,90 €