0
  • Uus

ANGERVAKS 50G - LEKRASET

2,30 €
Maksudega
4607022897173
4607022897173

Filipendula Ulmaria.Soovitatav organismi ja hingamisteid puhastava, jääkaineid, sooli ja liigseid vedelikke väljutava, süsivesikute ainevahetust reguleeriva vahendina.

Kiirustage! Ainult 64 jäänud laos!

ANGERVAKSA ÜRT 50G.

Filipendula Ulmaria.Soovitatav organismi ja hingamisteid puhastava, jääkaineid, sooli ja liigseid vedelikke väljutava, süsivesikute ainevahetust reguleeriva vahendina. Kasutamine: 1 tl. taimeteele valada 1 klaas keeva vett, hoida kaetult 15 min., kurnata. Juua täiskasvanutel ½ klaasi 2 kord päevas toidukorra ajal ühe kuu jooksul. Ei soovitata raseduse, rinnaga toitmise, indiv. talumatuse korral. Säilitada temperatuuril kuni +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilimisaeg 2a., parim enne vt. pakendilt. Tootja: OOO „Horst”, Barnaul, Altai, Venemaa.

Lekraset
4607022897173
64 Tooted

Eriviited

ean13
4607022897173

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ANGERVAKS 50G - LEKRASET

2,30 €