0
  • Uus

INDOL FORTE KAPSLID N30 EVALAR

18,90 €
Maksudega
4602242005803
4602242005803
Indol Forte on toidulisand, mis ei sisalda hormoone ja on mõeldud rinnanäärme tervise toetamiseks.

Kiirustage! Ainult 208 jäänud laos!
INDOL FORTE 30 kapslit Indol Forte on toidulisand, mis ei sisalda hormoone ja on mõeldud rinnanäärme tervise toetamiseks. INGREDIENTS/KOOSTIS: indol -3 carbinol, brokkoli kapsa kontsentraat, kapsli komponendid (toidulisandid ), zhelatiin, titaan dioksiid ( värvaine ), mikrokristalne tselluloos ( kandja ), kaltsiumstearaat ja amorfne ränidioksiid ( pakumisvastased agentid ). KASUTUSJUHEND : Täiskasvanud 1 kapsel 1 kord päevas söömise ajal. Soovituslik manustamiskuur on mitte vähem kui 1 kuu. Vajadusel manustamiskuuri võib korrata. SOOVITUSED : Mitte gormonaalne toidulisand koos indol – 3 karbinooliga aitab kaasa rinna tervise säilitamiseks ja naissuguhormoonide bilanssi. Aitab kaasa vähendada valullikuse, kõvenemise rinnahaiguste ja pappilooma viiruse infeksiooni haigestumise riske. 1 kapsel indol – 3 karbinol sisaldab (100-135 mg) 200-270%, mis ei ületa lubatud päevase koguse. HOIATUSED: komponentide individuaalne talumatus, rasedus, imetamine. On soovitatav enne toidulisandi kasutamist konsulteerida arstiga. Toidulisand ei ole ravim. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. PARIM ENNE: vt.pakendilt. TOOTJA: ZAO Evalar, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Evalar
4602242005803
208 Tooted

Eriviited

ean13
4602242005803

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

INDOL FORTE KAPSLID N30 EVALAR

18,90 €