0
  • Uus
  • Otsas

ICONFIT Beta-Alanine 300g

14,00 €
Maksudega
4744130012767
4744130012767

ICONFIT Beta-Alanine — это аминокислота, которая помогает снизить мышечную усталость во время тренировки и развить силу и выносливость. Способствует синтезу карнозина в организме, что помогает предотвратить повышение кислотности в мышцах во время тренировки и тем самым уменьшить мышечную усталость. Таким образом, вы сможете получить максимальную отдачу от тренировок и достичь более высоких показателей силы и выносливости.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
4744130012767

Eriviited

ean13
4744130012767

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ICONFIT Beta-Alanine 300g

14,00 €