0
  • Uus

MUMIO SIIRUP TAIMEDE BAASIL 100ML - FARMGRUPP

3,90 €
Maksudega
4640001382239

Kiirustage! Ainult 105 jäänud laos!

Mumio siirup taimede baasil 100ml

Toidulisand.Koostis:suhkur,vesi,Altai mäevaik, takjaleht, kõrvenõges, harilik soopihl, aedvaak,  askorbiin hape (vit.C), happesuse regulaator: sidrunhape, 100 g kohta: 1298 kJ/310 kcal, Juua täiskasvanutel 5ml 3 korda päevas 3 nädala jooksul,vajadusel korrata. Mitte ületada päevast soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist! Ei soovitata raseduse,rinnaga toitmise, diabeedi, liigse kehakaalu,indiv.talumatuse korral. Säilitada temperatuuril 0-25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas, säilimisaeg 2a.

4640001382239
105 Tooted

Eriviited

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

MUMIO SIIRUP TAIMEDE BAASIL...

3,90 €