0
  • Uus
  • Otsas

DEBA SILMASEERUM C-VITAMIIN JA HÜALUROONHAPPE 15ML RUBELLA

5,20 €
Maksudega
3800038932581
3800038932581
Silmaseerumi uuenduslik vesikompleks, mille põhikomponendiks on с- vitamiin ja hüaluroonhappe, mis niisutab õrna silmaümbruse nahka rikkalikult ja sügavuti ning kaitseb seda vabade radikaalide ja kahjulike keskkonnamõjude eest. Selle taaselustava silmaseerumi kasutamise tulemusena saavutate hoolitsetud, sileda ja niisutatud silmaümbruse piirkonda. Ühtlasi aitab toode efektiivselt vähendada tumedaid silmaaluseid ning turseid.
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

Silmaseerumi uuenduslik vesikompleks, mille põhikomponendiks on с- vitamiin ja hüaluroonhappe, mis niisutab õrna silmaümbruse nahka rikkalikult ja sügavuti ning kaitseb seda vabade radikaalide ja kahjulike keskkonnamõjude eest.

Selle taaselustava silmaseerumi kasutamise tulemusena saavutate hoolitsetud, sileda ja niisutatud silmaümbruse piirkonda. Ühtlasi aitab toode efektiivselt vähendada tumedaid silmaaluseid ning turseid. NETOKOGUS:3*20GR

KASUTAMINE: kandke hommikul ja/või õhtul eelnevalt puhastatud silmaümbruse nahale kergelt patsutades kuni täieliku imendumiseni. Silmaseerumit ei ole soovitav kanda liikuvale silmalaule. Sobib kõikidelenahatüüpidele.Allergilistereaktsioonidekorralkatkestagekasutamist ja pöördugearstipoole. Ainultvälispidisekskasutamiseks. Vältidasilmasattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega.

Säilitadatemperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatuskohas. TOOTJA: RUBELLA BEAUTY AD Bulgaaria.

DeBa
3800038932581

Eriviited

ean13
3800038932581

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

DEBA SILMASEERUM...

5,20 €