0
  • Uus

ANTISTRESS-B TABLETID 500MG N50 - FARMGRUPP

3,90 €
Maksudega
4640001382956
4640001382956

Kiirustage! Ainult 154 jäänud laos!

Koostis: mikrokristalne tselluloos, veripunane viirpuu (puuviljad), ravimpalderjan (juur), viieharuline emajuur (rohi) (talgipulber). Soovitatav annus: Täiskasvanud võtavad 3 tabletti 3 korda päevas söögi ajal, juues palju vett. Vastuvõtu kestus -1 kuu.

Vastunäidustused: toidulisandite komponentide individuaalne talumatus, rasedus, imetamine.

Toidulisandid ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitusi. Ei soovitata: toote komponentide individuaalse talumatuse, raseduse, imetamise ajal. Enne kasutamist on soovitatav konsulteerida arstiga.

Farngrupp
4640001382956
154 Tooted

Eriviited

ean13
4640001382956

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ANTISTRESS-B TABLETID 500MG...

3,90 €