0
  • Uus

SHUSTER OVISOLIO AKNE VASTANE ALOE VERAGA GEEL-PALSAM NÄOLE 70G

3,80 €
Maksudega
4640006302850
4640006302850
SHUSTER OVISOLIO AKNE VASTANE ALOE VERAGA GEEL-PALSAM NÄOLE 70G Geel-palsam leevendab aknet ja põletikku, on bakteritsiidse toimega, ahendab poore, kuivatab nahka

Kiirustage! Ainult 205 jäänud laos!
SHUSTER OVISOLIO AKNE VASTANE ALOE VERAGA GEEL-PALSAM NÄOLE 70G Geel-palsam leevendab aknet ja põletikku, on bakteritsiidse toimega, ahendab poore, kuivatab nahka. NETOKOGUS: 70 g. INGREDIENTS/KOOSTIS INCI järgi: vt.pakendilt. Sisaldab lambaõli, aloe vera, teepuu, teelehe, naistepuna, paiselehe, raudrohi. KASUTAMINE: kandke geel-palsamit varem puhastatud probleemsed nahapiirkonnad 2 korda päevas. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilivusaeg: 3 aastat. Tootmise kuupäev: vt.tuubi servalt. TOOTJA: OOO Spetzmaz, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
OvisOlio
4640006302850
205 Tooted

Eriviited

ean13
4640006302850

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

SHUSTER OVISOLIO AKNE...

3,80 €