0
  • Uus
  • Otsas

NÄOPESUGEEL TEO EKSTRAKTIGA 200ML VICTORIA BEAUTY

5,20 €
Maksudega
3800038717317
3800038717317

Eemaldab tõhusalt meigi näolt ja silmadelt, niisutades nahka sügavuti ilma seda kuivatamata. Jätab selle värskeks, pehmeks ja siledaks. Teoekstraktil on regenereerivad omadused ja see aeglustab vananemisprotsessi. Ei põhjusta ärritust.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

Kindlasti! Siin on tekst, mis on jagatud lõikudeks:

Eemaldab tõhusalt meigi näolt ja silmadelt, niisutades nahka sügavuti ilma seda kuivatamata. Jätab selle värskeks, pehmeks ja siledaks. Teoekstraktil on regenereerivad omadused ja see aeglustab vananemisprotsessi.

NETOKOGUS: 200ml.

KASUTAMINE: Kandke geel niiskele näole. Masseeri oma nägu, kaela ja dekolteepiirkonda kergete ringjate liigutustega. Pese maha sooja veega. Ei põhjusta ärritust.

HOIATUSED: Mitte kasutada ärritunud või päikesepõletatud nahal. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

TOOTJA: "CAMCO" LTD. Bulgaaria."

Loodan, et see vastab teie küsimusele! Kui on veel midagi, milles saan aidata, siis andke mulle teada!

3800038717317

Eriviited

ean13
3800038717317

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

NÄOPESUGEEL TEO EKSTRAKTIGA...

5,20 €