0
  • Uus

LYAPKO FARAON PLASTMASSÖÖR

8,50 €
Maksudega
4820077020314
4820077020314

LYAPKO FARAON PLASTMASSÖÖR Masseerija 4 erineva kõverusraadiusega abil saab massaaži sooritada 4 tüüpi üld- ja segmenti- ning 5 tüüpi akupressuuri massaaži teradega, mis asuvad peamistel pallidel; sel juhul on mõju lihaste pinnakihtidele. Pikaajaline massaaž (kuni 15 minutit või rohkem) soodustab lihaste täielikku lõdvestumist, annab rahustava efekti; üks tulemustest on sügav uni. Vastupidi, lühike massaaž (3-7 minutit) mõjub toniseerivalt. Massaažiseanss soovitatakse läbi viia 10-15 minutit pärast söömist, 1-2 korda päevas. Massaž tehakse ringikujuliste liigutustega päripäeva (või üles ja alla) 7 minutit. Paremaks libisemiseks tuleb massaaži teha kandes õhukest või kerget riietust. Keha paljastatud piirkondi saab masseerida massaažikreemide abil.

Kiirustage! Ainult 137 jäänud laos!

LYAPKO FARAON PLASTMASSÖÖR Masseerija 4 erineva kõverusraadiusega abil saab massaaži sooritada 4 tüüpi üld- ja segmend- ning 5 tüüpi akupressuuri. Valmistatud keskkonnasõbralikust ja kulumisvastasest polümeerist, mis ei elektriseeri hõõrumisel. Avaldab positiivset mõju inimese energeetilisele seisundile, millel on kasulik mõju immuunsüsteemile ja see omakorda stabiliseerib üldist seisundit. Rohkem väljendunud massaaž viiakse läbi suurte poolkeradega, mis asuvad peamistel pallidel; sel juhul on mõju lihaste pinnakihtidele. Pikaajaline massaaž (kuni 15 minutit või rohkem) soodustab kerelihaste täielikku lõdvestumist, annab rahustava efekti; üks tulemustest on sügav uni. Vastupidi, lühike massaaž (3-7 minutit) mõjub toniseerivalt. Seansi ajal, mida soovitatakse läbi viia 10-15 minutit pärast söömist, 1-2 korda päevas, tuleb ringikujulisi liikumisi päripäeva (või üles ja alla) teha 7 minutit. Libisemise parandamiseks tuleb massaaži teha õhuke riie või kerge riietus. Keha paljastatud piirkondi saab masseerida massaažikreemide abil. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Säilitada temperatuuril +10ºC - +40ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: OOO Lyapko, Ukraina. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

Lyapko
4820077020314
137 Tooted

Eriviited

ean13
4820077020314

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

LYAPKO FARAON PLASTMASSÖÖR

8,50 €