0
  • Uus

VITAMIINIDE JA LUTEIINIGA KISSELL SILMADELE 18G LEOVIT

1,40 €
Maksudega
4607041067090
4607041067090

Annab restoratiivset Adaptogeense, põletikuvastane, troofilised efekti. See vähendab silmade väsimust, kui silmade väsimus, parandab nägemisteravust ning vähendab "fotofoobia" põletamine ja tunne "liiva silma", silmalaugude turse, vähendab süstitud laevade sidekesta ja sarvkesta, visuaalne väsimus (silmade punetus, pisaravool, tõsidusest vanus, subjektiivne nägemisteravuse vähenemine ), põletik.

Kiirustage! Ainult 254 jäänud laos!

Kirjeldus:

Annab restoratiivset Adaptogeense, põletikuvastane, troofilised efekti. See vähendab silmade väsimust, kui silmade väsimus, parandab nägemisteravust ning vähendab "fotofoobia" põletamine ja tunne "liiva silma", silmalaugude turse, vähendab süstitud laevade sidekesta ja sarvkesta, visuaalne väsimus (silmade punetus, pisaravool, tõsidusest vanus, subjektiivne nägemisteravuse vähenemine ), põletik. Tõhus ülepinge ja visuaalse väsimus töötamisel arvuti, TV ekraan, pikaajalise lugemise, kandes kontaktläätsed, silmade väsimust, samas vahetada-düstroofsete silmahaigused - troofilise häired kaugelenägevus, sealhulgas koos sekundaarse chorioretinal düstroofia, alates algfaasis kae, samuti ägeda konjunktiviidi täiskasvanutele ja lastele, astigmatism, müoopia mõõduka üksikisikute professionaalne silmade väsimus.

Leovit
4607041067090
254 Tooted

Eriviited

ean13
4607041067090

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

VITAMIINIDE JA LUTEIINIGA...

1,40 €