0
  • Uus
  • Otsas

APTETŠKA DIKUL VAREMEROHI SOOJENDAV KEHAKREEM LIIGESTELE 125ML

6,20 €
Maksudega
4607011668005
4607011668005

Soovitatav liigeste koormuse ja seljavalu leevendamiseks, külmetuse puhul ja liigeste ealiste muutuste korral.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

Soovitatav liigeste koormuse ja seljavalu leevendamiseks, külmetuse puhul ja liigeste ealiste muutuste korral. Kasutamine: 2-3 korda päevas masseerida ringjate liigutustega haigele kohale 3-5 minutit täieliku imendumiseni, teha kuuri 1,5 kuud.  Tootja:”KorolevFarm”, Koroljov, Venemaa Maaletooja: Vitateka OÜ, Läänemere tee 30, Tallinn www.vitateka.ee

4607011668005

Eriviited

ean13
4607011668005

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

APTETŠKA DIKUL VAREMEROHI...

6,20 €