0
  • Uus
  • Otsas

MARINA LUPEN KOSMEETILINE OSOKERIIT 250G

8,90 €
Maksudega
4620002620998
4620002620998

Mägivaha (osokeriit) soojapidamiseks. Oma toime poolest sarnaneb parafiiniga, kuid sisaldab täiendavaid bioloogiliselt aktiivseid aineid, millel on kasulik mõju liigestele ja nahale. Osokeriidiga soojad rakendused leevendavad valu ja põletikku lihastes, aitavad haavu ravida ja kortse vähendada

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
KOSMEETILINE OSOKERIIT 250G MARINA LUPEN Mägivaha (osokeriit) soojapidamiseks. Oma toime poolest sarnaneb parafiiniga, kuid sisaldab täiendavaid bioloogiliselt aktiivseid aineid, millel on kasulik mõju liigestele ja nahale. Osokeriidiga soojad rakendused leevendavad valu ja põletikku lihastes, aitavad haavu ravida ja kortse vähendada
Muu
4620002620998

Eriviited

ean13
4620002620998

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

MARINA LUPEN KOSMEETILINE...

8,90 €