1
  • Uus
  • Otsas

SEEP LASTELE OLIIVIÕLI JA KUMMELIEKSTRAKTIGA 90GR

1,70 €
Maksudega
4600697101972
4600697101972

LASTESEEP OLIIVIÕLIGA JA KUMMELIEKSTRAKTIGA 90GR Seep kaitseb laste tundlikku nahka, õrnalt niisutades ja pehmendades seda. Looduslik kvaliteetne tualettseep. Ei sisalda värvaineid. Parfüümi koostise minimaalne kogus. Tualettseepi võib kasutada igas vanuses lastele ja täiskasvanutele õrna ja tundliku nahaga.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

LASTESEEP OLIIVIÕLIGA JA KUMMELIEKSTRAKTIGA 90GR Seep kaitseb laste tundlikku nahka, õrnalt niisutades ja pehmendades seda. Looduslik kvaliteetne tualettseep. Ei sisalda värvaineid. Parfüümi koostise minimaalne kogus. Tualettseepi võib kasutada igas vanuses lastele ja täiskasvanutele õrna ja tundliku nahaga. NETOKOGUS: 90 g. INGREDIENTS/KOOSTIS INCI: vt.pakendilt. KASUTAMINE: Peale seepi kasutamist peske maha veega. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. SÄILIVUSAEG: 3 aastat. TOOTMISE KUUPÄEV: vt.pakendilt. TOOTJA: NEVSKAJA KOSMETIKA, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

4600697101972

Eriviited

ean13
4600697101972

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

SEEP LASTELE OLIIVIÕLI JA...

1,70 €