0
  • Uus
  • Otsas

Kõrvalehtrid lastele N 2

2,50 €
Maksudega
4607073910043
4607073910043
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

KÕRVALEHTRID  Lastele 2TK.

Ingradients/koostis: mesilasvaha ja eeterlikud õlid (eukalüpti-, kaneeli-, lavendliõli). Kasutada kõrvade puhastamiseks. Kasutamisjuhend: Kasutada ainult koos abilisega! Eelnevalt panna käepärast klaas vett, kõrvaküünlad, vatipulk, lõigata kartongist 10cm läbimõõduga kaitseketas, käterätik. Lamada külje peal, katta puhastatava kõrva ümbrus käterätikuga juuste ja riiete kaitseks lahtise tule eest. Valmistada ette kõrvaküünal: avada kaitseketta sisemine ava, panna kõrvaküünal mati värvusega otsaga läbi kaitseketta avause, süüdata vahajama värvusega küünlaosa põlema, asetada kaitsekettaga osa vertikaalselt kõrva avausele. Õige paigutuse korral on kuulda leegi kerget praksumist. Kui kõrvaküünal on põlenud küünlale märgitud jooneni, kustutage põlev küünal vees. Seejärel puhastage kõrva avaus vatipulgaga. Protseduuri korrata teise kõrvaga. Peale protseduure on soovitatav puhkus 15-20 min., ei soovitata peale protseduure pea niisutamist.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud Tähelepanu! Vastunäidustused: Mädased eritised kõrvast; kõrva trummikile ja välise kuulmekäigu kahjustused; peapiirkonna kasvajad; allergilised reaktsioonid mesindustoodete ja eeterlike õlide suhtes.

Kõrvaltoimed: võimalikud allergilised reaktsioonid. Allergia ilmnemisel mitte kasutada. Säilitamisjuhised Kuivas, toatemperatuuril. Netokogus N2 Mitte kasutada kuulmekile kahjustustel, mädaste eritiste, pea piirkonna kasvajate, indiv. talumatuse korral. Säilitada kilepakendis jahedas, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilimisaeg 3a,

Valmistaja: OOO “Fitomedicina”,  Venemaa.

Maaletooja: VITATEKA OÜ,

4607073910043

Eriviited

ean13
4607073910043

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

Kõrvalehtrid lastele N 2

2,50 €