0
  • Uus

PANCREATIN ENZYME TABLETID N20

5,20 €
Maksudega
4751001744276
4751001744276

Pancreatin Enzyme pancreatin aitab seedimissüsteemi töötamist.

Kiirustage! Ainult 112 jäänud laos!

Pancreatin Enzyme- pancreatin aitab seedimissüsteemi töötamist.

Koostis : 1 tablett sisaldab: pancreatin 225 mg.

Kasutamine: 1 tablett päevas koos vedelikuga.

Hoiatused: Tähelepanu! Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisainete suhtes. Kui Te olete rase või imetate. Ärge kasutage kui Teil on pankrease äge põletik või kroonilise põletiku ägenemine.

Mitte ületada soovitatud päevast annust! Mitte kasutada toidulisandeid täisväärtusliku ja tasakaalustatud toidu asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Netokogus N 20

4751001744276
112 Tooted

Eriviited

ean13
4751001744276

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

PANCREATIN ENZYME TABLETID N20

5,20 €