0
  • Uus

DABUR AMLA JUUKSEÕLI 200ML

6,95 €
Maksudega
5022496101349
5022496101349

Kahjustatud ja kuivadele juustele. See õli on kõrge kvaliteediga ja on rikastatud ürtidega. Põhiliselt sisaldab see õli amla ekstrakti. Amla (India karusmari) on toitev ning muudab juuksed ja nende juured tugevamaks. See võimaldab juustel kasvada pikemaks, tugevamaks ja kaunimaks.

Määrige juukseõli õrnalt peanahale ja juuksejuurtele masseerides ja sisse hõõrudes. Võite hoida õli peas nii kaua kui soovite ja seejärel loputage pea. Õli regulaarne kasutamine muudab juuksed siidiseks, säravaks ja hõlbustab soengu tegemist. Kõlblik kuni: vaata pakendilt.

Kiirustage! Ainult 98 jäänud laos!
JUUKSEÕLI 200 ML - DABUR ALMAKahjustatud ja kuivadele juustele. See õli on kõrge kvaliteediga ja on rikastatud ürtidega. Põhiliselt sisaldab see õli amla ekstrakti. Amla (India karusmari) on toitev ning muudab juuksed ja nende juured tugevamaks. See võimaldab juustel kasvada pikemaks, tugevamaks ja kaunimaks.Määrige juukseõli õrnalt peanahale ja juuksejuurtele masseerides ja sisse hõõrudes. Võite hoida õli peas nii kaua kui soovite ja seejärel loputage pea. Õli regulaarne kasutamine muudab juuksed siidiseks, säravaks ja hõlbustab soengu tegemist. Kõlblik kuni: vaata pakendilt.Tootja: Dabur. India. Maaletooja: Vitateka OÜ, Läänemere tee 30, Tallinn www.vitateka.ee
Dabur
5022496101349
98 Tooted

Eriviited

ean13
5022496101349

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

DABUR AMLA JUUKSEÕLI 200ML

6,95 €