0
  • Uus
  • Otsas

AKTIVAATOR JUUSTEKASVU LOSJOON 100ML - MEDIKOMED

5,50 €
Maksudega
4605108006228
4605108006228

Aktivaatorpihusti stimuleerib juuste kasvu, aktiveerib ainevahetusprotsesse, säilitab kasvupotentsiaali, vähendab juuste väljalangemist, soodustab kasvu.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

Aktivaatorpihusti stimuleerib juuste kasvu, aktiveerib ainevahetusprotsesse, säilitab kasvupotentsiaali, vähendab juuste väljalangemist, soodustab kasvu. Toimeainete toime: - kofeiin + niatsinamiid suurendavad juuste tooni ja tugevust, suurendavad juuksefolliikulisse mikrotsirkulatsiooni; - Kopexil aktiveerib juuksefolliikulite toitumist, vähendab juuste väljalangemist, suurendab kasvu staadiumis mahtu.

4605108006228

Eriviited

ean13
4605108006228

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

AKTIVAATOR JUUSTEKASVU...

5,50 €