0
  • Uus
  • Otsas

ŠAMPOON TÕRVA, TAKJA JA PUNASE PIPRAGA 150 ML MIRROLLA

3,90 €
Maksudega
4607118052721
4607118052721

Tugevdab ja toidab karvanääpsude ja kahjustatud juuste struktuuri. Stimuleerib juuste kasvu, aitab võidelda juuste väljalangemise vastu. Tugevdab ja toidab karvanääpsude ja kahjustatud juuste struktuuri. Stimuleerib juuste kasvu, aitab võidelda juuste väljalangemise vastu.

Koguseline allahindlus

KogusÜhiku allahindlusSäästate
55%Kuni 0,98 €
1010%Kuni 3,90 €
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

TÕRVASHAMPOON TAKJA JA PUNASE PIPRAGA 150 ML MIRROLLA. Tugevdab ja toidab karvanääpsude ja kahjustatud juuste struktuuri. Stimuleerib juuste kasvu, aitab võidelda juuste väljalangemise vastu. Toidab ja tugevdab juuksejuuri. Valmistaja: OOO „Mirrolla”, Peterburi, Venemaa. Maaletooja: Vitateka OÜ, Läänemere tee 30, Tallinn www.vitateka.ee

Mirrolla
4607118052721

Eriviited

ean13
4607118052721

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ŠAMPOON TÕRVA, TAKJA JA...

3,90 €