0
  • Uus
  • Otsas

MIKO SPREI ANTIBAKTERIAALNE MENTOOLIGA JALASPREI 100ML

4,50 €
Maksudega
4607069270854
4607069270854

ANTIBAKTERIAALNE MENTOOLIGA JALASPREI Sprei on seenhaiguste ennetamiseks, aitab vabaneda bakterite tegevusest tingitud ebameeldivast lõhnast.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

ANTIBAKTERIAALNE MENTOOLIGA JALASPREI Sprei on seenhaiguste ennetamiseks, aitab vabaneda bakterite tegevusest tingitud ebameeldivast lõhnast. NETOKOGUS: 100 ml. KOOSTIS INCI: vesi, propüleenglükool, hüdrogeenitud kastoorõli, undetsüleenamidopropüültrimooniummenosulfaat, germal 115, mikroker MHB, mentool, parfüüm. KASUTAMINE: Kasutage sprei pärast sauna, basseini, jõusaali külastamist. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. SÄILIVUSAEG: 2 aastat. TOOTMISE KUUPÄEV: vt.pakendilt. TOOTJA: AO RealKosmetiks, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

Miko Sprej
4607069270854

Eriviited

ean13
4607069270854

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

MIKO SPREI ANTIBAKTERIAALNE...

4,50 €