0
  • Uus
  • Otsas

ALTAI BIO HAMBAPASTA PÄRN-SAIALILL TUNDLIKE HAMMASTE 75 ML

3,30 €
Maksudega
4607082857810
4607082857810
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
HAMBAPASTA ALTAIBIO PÄRN-SAIALILL TUNDLIKE HAMMASTE 75 ml Igapäevane hambapasta kasutamine on soovitatav. Sobib kogu perele. hambapasta kasutamine on soovitatav, sest see aitab kaitsta Teie hambaid ja igemeid bakterite kahjuliku mõju eest. NETOKOGUS: 75 ml. INGREDIENTS/KOOSTIS INCI järgi: vt.pakendilt. KASUTAMINE: peske hambaid 2-3 minutit vähemalt 2 korda päevas.HOIATUSED: Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +0ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. PARIM ENNE: vt.tuubi servalt. TOOTJA: OOO "PKF"DVE LINII", Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
AltaiBio
4607082857810

Eriviited

ean13
4607082857810

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ALTAI BIO HAMBAPASTA...

3,30 €