0
  • Uus

DENTAL HAMBAPASTA LASTELE 6+ 50ML RUBELLA

1,80 €
Maksudega
3800038928270
3800038928270
DENTAL HAMBAPASTA LASTELE 6+ 50ML Hambapastades sisalduvad ravimtaimed koos vitamiinidega toimivad antibakteriaalselt ning aitavad hoida igemed terved ja hambad tugevad.

Kiirustage! Ainult 99 jäänud laos!
Hambapastades sisalduvad ravimtaimed koos vitamiinidega toimivad antibakteriaalselt ning aitavad hoida igemed terved ja hambad tugevad. Sobib alates vanusest 6+. Allaneelamine on ohutu. NETOKOGUS: 50 ml. KASUTAMINE: peske hambaid 2-3 minutit vähemalt 2 korda päevas täiskasvanute järelevalve all. HOIATUSED:Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: RUBELLA, BULGARIA.
Dental
3800038928270
99 Tooted

Eriviited

ean13
3800038928270

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

DENTAL HAMBAPASTA LASTELE...

1,80 €