0
  • Uus

VIROSEPT HERPESE JA KÜLMETUSHAIGUSTE ENNETAMISEKS KREEM 10ML

5,50 €
Maksudega
4603699000175
4603699000175

Kasutada külmetusega tekkinud nahakahjustustele, nahavillidele huulte piirkonnas. Kanda õhukese kihina huultele ja nahale 3-4 korda päevas.

Kiirustage! Ainult 4 jäänud laos!

OHATISE KREEM 10ML VIROSEPT Kasutada külmetusega tekkinud nahakahjustustele, nahavillidele huulte piirkonnas. Kanda õhukese kihina huultele ja nahale 3-4 korda päevas. Koostis: Salicylic Acid, Potassium Iodide, Zinc Oxide, Methyl Uracil, L-lysine, Paraoxybenzoic Acid Methyl Ester and Propyl Ester, Chelidonium Mayus Extract, Hippophea Rhamnoides Oil. Ei soovitata talumatuse korral. Säilitada toatemp., lastele kättesaamatus kohas. Säilimisaeg 2 a, parim enne: vt pakendilt. Toojta: OOO “Infarma 2000”, Moskva, Venemaa. Maaletooja: VITATEKA OÜ, Läänemere tee 30, Tallinn www.vitateka.ee

Inpharma
4603699000175
4 Tooted

Eriviited

ean13
4603699000175

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

VIROSEPT HERPESE JA...

5,50 €