0
  • Uus

VIINAMARJA EETERLIK ÕLI 10ML - MEDIKOMED

2,90 €
Maksudega
4605108001827
4605108001827
VIINAMARJA EETERLIK ÕLI Eeterlik õli E-vitamiiniga toidab ja niisutab kuiva ja ketendavat nahka, taastades selle sileduse ja sametisuse ning tänu A- ja C-vitamiinile tugevdab naha immuunomadusi ja on võimsa antioksüdantse toimega.

Kiirustage! Ainult 60 jäänud laos!
VIINAMARJA EETERLIK ÕLI Eeterlik õli E-vitamiiniga toidab ja niisutab kuiva ja ketendavat nahka, taastades selle sileduse ja sametisuse ning tänu A- ja C-vitamiinile tugevdab naha immuunomadusi ja on võimsa antioksüdantse toimega. NETOKOGUS: 10 ml. KOOSTIS: Vitis vinifera. KASUTAMINE: aroomilamp 1 tilk. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilivusaeg: 24 kuud. Tootmise kuupäev: vt.pudelilt. TOOTJA: OOO Kupava, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Medikomed
4605108001827
60 Tooted

Eriviited

ean13
4605108001827

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

VIINAMARJA EETERLIK ÕLI...

2,90 €