0
  • Uus
  • Otsas

VALGE SANDLIPUU EETERLIK ÕLI 10ML - MEDIKOMED

5,90 €
Maksudega
4605108002398
4605108002398
VALGE SANDLIPUU EETERLIK ÕLI 10 ml Sandlipuu lõhn aitab bronhiidi, köha korral, leevendab depressiooni ja unetust. Kasutatakse vananeva naha silendava ja taaselustava ainena.
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
VALGE SANDLIPUU EETERLIK ÕLI Sandlipuu lõhn aitab bronhiidi, köha korral, leevendab depressiooni ja unetust. Kasutatakse vananeva naha silendava ja taaselustava ainena. NETOKOGUS: 10 ml. KOOSTIS: Santalum album. KASUTAMINE: aroomilamp 1 tilk; vannide jaoks 1-2 tilka; massaaži jaoks 2-3 tilka. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Säilivusaeg: 24 kuud. Tootmise kuupäev: vt.pudelilt. TOOTJA: OOO Kupava, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Medikomed
4605108002398

Eriviited

ean13
4605108002398

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

VALGE SANDLIPUU EETERLIK...

5,90 €