0
  • Uus
  • Otsas

NULU EETERLIK ÕLI 10ML - MEDIKOMED

2,95 €
Maksudega
4605108001711
4605108001711

Sobib vananeva naha puhul, parandab naha seisundit, vähendab löövet ja põletikku, pingutab näo- ja kehakontuure, leevendab turset. Eemaldab ebameeldiva lõhna. Tõstab organismi vastupanuvõimet külmetushaigustele. Kasutada inhalatsiooniks, aroomilampides, lisatuna vanniveele.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

NULU EETERLIK ÕLI 10 ML MEDIKOMED Koostis: 100% nuluõli. Sobib vananeva naha puhul, parandab naha seisundit, vähendab löövet ja põletikku, pingutab näo- ja kehakontuure, leevendab turset. Eemaldab ebameeldiva lõhna. Tõstab organismi vastupanuvõimet külmetushaigustele. Kasutada inhalatsiooniks, aroomilampides, lisatuna vanniveele. Ei soovitata lastele alla 12 a, raseduse, rinnaga toitmise ja talumatuse korral. Säilitada jahedasa ja pimedas, eemal toiduainetest ja tulekolletest. Parim enne: vt pakendilt. Tootja: OOO Medikomed, Peterburi, Venemaa. Maaletooja: Vitateka OÜ, Läänemere tee 30, Tallinn, Eesti www.vitateka.ee

Medikomed
4605108001711

Eriviited

ean13
4605108001711

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

NULU EETERLIK ÕLI 10ML -...

2,95 €