0
  • Uus
  • Otsas

KOLEREETILINE TAIMETEE N20 - TEAVIT №37

2,50 €
Maksudega
4627088830198
4627088830198

KOLEREETILINE TAIMETEE N20 36G - TEAVIT (zeltsegonnõi) Kadakas eemaldab toksiine, leevendab turset, reguleerib söögiisu. Pune on rahustava toimega, suurendab söögiisu, parandab seedimist, omab antibakteriaalseid ja diureetilisi omadusi. Roheline tee on tõhus immuunsustimulaator, parandab keha üldist seisundit ja tõstab toonust.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.

KOLEREETILINE TAIMETEE N20 36G - TEAVIT (zeltsegonnõi) Kadakas eemaldab toksiine, leevendab turset, reguleerib söögiisu. Pune on rahustava toimega, suurendab söögiisu, parandab seedimist, omab antibakteriaalseid ja diureetilisi omadusi. Roheline tee on tõhus immuunsustimulaator, parandab keha üldist seisundit ja tõstab toonust. NETOKOGUS: 20 kotikest 36 g. KOOSTISOSAD: kadakas, pune, teeleht, põldosi, roheline tee. VALMISTAMINE: Pange üks kotike tassi ja valage 200 ml keeva veega jätke 5-10 minutiks. Mitte tarbida, kui esineb talumatus toote üksikute koostisosade suhtes! Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. SÄILIVUSAEG: 2 aastat. TOOTMISE KUUPÄEV: vt.pakendilt. TOOTJA: OOO P.F. Tiavit, Venemaa. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee

Teavit
4627088830198

Eriviited

ean13
4627088830198

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

KOLEREETILINE TAIMETEE N20...

2,50 €