0
  • Uus

LYAPKO UNIVERSAALNE-M MASSAAŽIRULL 3.5 Ag 72 x 51 mm

39,90 €
Maksudega
2900000331556
2900000331556
LYAPKO UNIVERSAALNE-M MASSAAŽIRULL 3.5 Ag 72 x 51 mm Suurendab efektiivsust ja elujõudu, normaliseerib unD ja ainevahetust, parandab meeleolu; aitab seedetrakti, südame-veresoonkonna, hingamisteede ja närvisüsteemi haiguste komplekssel ravimisel ja ennetamisel; günekoloogiliste haiguste ravis aitab kõrvaldada psühho-emotsionaalsest ülekoormusest tingitud põletikke, munasarjade ja menstruaaltsükli häireid. Aplikaatorite kokkupuuteaeg sõltub antud juhul esinevatest sümptomitest.

Kiirustage! Ainult 40 jäänud laos!
LYAPKO UNIVERSAALNE-M MASSAAŽIRULL 3.5 Ag 72 x 51 mm Suurendab efektiivsust ja elujõudu, normaliseerib und ja ainevahetust, parandab meeleolu; aitab seedetrakti, südame-veresoonkonna, hingamisteede ja närvisüsteemi haiguste komplekssel ravimisel ja ennetamisel; günekoloogiliste haiguste ravis aitab kõrvaldada psühho-emotsionaalsest ülekoormusest tingitud põletikke, munasarjade ja menstruaaltsükli häireid. Aplikaatorite kokkupuuteaeg sõltub antud juhul esinevatest sümptomitest. Nõelte vahe 3,5 mm Ag; mõõdud 72 x 51 mm. MATERJALID: raud, vask, nikkel, tsink, hõbe, meditsiinile kumm. KASUTAMINE: tooniline toime (hommikul, pärastlõunal) - 10-15 minutit; rahustav toime (pärastlõunal, eelistatavalt öösel) - 20-30 minutit või kauem. Soovitatav kuur on 10-14 päeva. Pärast 2-4 nädalat on soovitatav korrata. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: Lyapko LTD., Kiiev, Ukraina. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Lyapko
2900000331556
40 Tooted

Eriviited

ean13
2900000331556

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

LYAPKO UNIVERSAALNE-M...

39,90 €