0
  • Uus

LYAPKO ŠANSS 6.2 Ag 118 mm x 235 mm

29,95 €
Maksudega
2900004494707
2900004494707
LYAPKO ŠANSS 6.2 Ag 118 mm x 235 mm (Chance) Matt tõstab töövõimet ja elutoonust, normaliseerib und ja ainevahetust, parandab meeleolu; kaasa aitab mao-soolkonna, südame-veresoonkonna, hingamisorganite ja närvisüsteemi haiguste ravis, normaliseerib nende organite tegevust; günekoloogiliste haiguste ravis soodustab kiiret põletikuilmingute ja menstruaalhäirete taandumist; vähendab täisväärtuslikku taastusaega peaaju traumade, luumurdude, operatsioonide, maandab valusid selgroos, liigestes ja lihastes, peavalusid.

Kiirustage! Ainult 40 jäänud laos!
LYAPKO ŠANSS 6.2 Ag 118 mm x 235 mm (Chance) Mati kasutamine tõstab töövõimet ja elutoonust, normaliseerib und ja ainevahetust, parandab meeleolu; kaasa aitab mao-soolkonna, südame-veresoonkonna, hingamisorganite ja närvisüsteemi haiguste ravis, normaliseerib nende organite tegevust; günekoloogiliste haiguste ravis soodustab kiiret põletikuilmingute ja menstruaalhäirete taandumist; vähendab täisväärtuslikku taastusaega peaaju traumade, luumurdude, operatsioonide, maandab valusid selgroos, liigestes ja lihastes, peavalusid. Nõela samm 4,9; mõõdud 118 x 235 mm. Kasutatud materjalid: raud, vask, nikkel, tsink, meditsiiniline kumm. Värvid: sinine, punane, oranž, roheline, helesinine. Võib kasutada kas üksinda või teiste aplikaatoritega erinevatel piirkondadel. Kasutamisaeg nahal sõltub konkreetse juhu sümptomitest. “Liigsuse” sündromitega (terav ja/või tugev valu, kõrgenenud vererõhk, ärrituvus, rahutus, unetus) on soovitatav kasutada aplikaatoreid pärastlõunal või enne magamaminekut. Aplikaatori kasutamisaeg vähemalt 15-30 minutit.. “Puudulikkuse” sündromitega (krooniline valu, mis tihti esineb öösel, unesus, nõrkus, vähenenud tundlikkus, nõrgestatud haiged, vanurid) on mõju suurem hommikuti aplikaatori kasutamisel. Kasutamise kestus peab olema 7-10 minutit. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: Lyapko LTD., Kiiev, Ukraina. Importija EL: Aplimedica s.c., Krakow, Poola. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Lyapko
2900004494707
40 Tooted

Eriviited

ean13
2900004494707

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

LYAPKO ŠANSS 6.2 Ag 118 mm...

29,95 €