0
  • Uus
  • Otsas

LAPONKA-2 MASAAŽISEADE KEHALE

7,90 €
Maksudega
4660003580013
4660003580013

Massaaž mõjutab positiivselt kõiki kehasüsteeme ja normaliseerib siseorganite tööd. Regulaarsel kasutamisel paraneb naha hingamine, suureneb higi ja rasunäärmete sekretoorne funktsioon. Reguleerib keha veenifunktsioone: hingamist, vereringet, seedimist ja eritumist. Massaaži ei soovitata kõrge palavikuga haiguste, ambulatoorsete ja polikliinikuteenuste korral.

Koguseline allahindlus

KogusÜhiku allahindlusSäästate
55%Kuni 1,97 €
1010%Kuni 7,90 €
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
LAPONKA-2 MASAAŽISEADE Massaaž mõjutab positiivselt kõiki kehasüsteeme ja normaliseerib siseorganite tööd. Regulaarsel kasutamisel paraneb naha hingamine, suureneb higi ja rasunäärmete sekretoorne funktsioon. Reguleerib keha veenifunktsioone: hingamist, vereringet, seedimist ja eritumist. Massaaži ei soovitata kõrge palavikuga haiguste, ambulatoorsete ja polikliinikuteenuste korral. NETOKOGUS: 150 g Materjal: plastik TOOTJA: OOO Massažer, Venemaa
Muu
4660003580013

Eriviited

ean13
4660003580013

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

LAPONKA-2 MASAAŽISEADE KEHALE

7,90 €