0
  • Uus
  • Otsas

CREVIL NÄO JA KEHAKREEM KAKAOVÕIGA 250ML VITATEKA

6,50 €
Maksudega
4745010319099
4745010319099

Kakaovõil on toniseerivad ja ravivad omadused, mis aitab ennetada vananemist ja taastada naha välimust. Kakaovõiga keha- ja näokreemi kasutamine suurepäraselt niisutab, pehmendab, annab sileduse ja ei ärrita nahka.

Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
CREVIL NÄO JA KEHAKREEM KAKAOVÕIGA 250ML VITATEKA Kakaovõil on toniseerivad ja ravivad omadused, mis aitab ennetada vananemist ja taastada naha välimust. Kakaovõiga keha- ja näokreemi kasutamine suurepäraselt niisutab, pehmendab, annab sileduse ja ei ärrita nahka.Kasutamine: kandke kreem iga päev hommikul ja õhtul puhastatud näo – ja kehapiirkonnale kergete masseerivate liigutustega. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Hoiatused: hoida kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas. Toode on ainult välispidiseks kasutamiseks. Pärast pealekandmist peske käet puhtaks. Vältige otsest kokkupuudet silmade, lahtiste haavade ja limaskestatega.Mitte kasutada imikutel ja väikelastel.Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC. Tooja: Crevil Cosmetics & Pharmaceuticals Germany GmbH 81379 , Saksamaa Maaletootja: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5,Kostivere alevik, Harjumaa, Eesti 74204
4745010319099

Eriviited

ean13
4745010319099

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

CREVIL NÄO JA KEHAKREEM...

6,50 €