0
  • Uus

Lyapko sisetallad Plus 5,0 Ag suurus 43-46

56,90 €
Maksudega
2000004117337
2000004117337
Lyapko sisetallad Plus 5,0 Ag suurus 43-46 Aplikaator on mõeldud organismi profülaktiliseks tugevdamiseks ja tervise säilitamisek. See tõstab töövõimet, üldist elujõudu, normaliseerib und, meeleolu ja ainevahetust. Aplikaator on painduv kummist plaat nõeladega erinevatest metallidest. Aplikaatori erisus on selle suurus ja nõelate kaugus teineteisest. Seda soovitakse kasutada jaladele vaibana (seistes, istudes või lamavas asendis), selle peale on mugav kõhuga pikali heita seedesüsteemi töö (jämesoolepõletik, psoriaas, kõhukinnisus ja teised) normaliseerimiseks.

Kiirustage! Ainult 27 jäänud laos!
Lyapko sisetallad Plus 5,0 Ag suurus 43-46 Aplikaator on mõeldud organismi profülaktiliseks tugevdamiseks ja tervise säilitamisek. See tõstab töövõimet, üldist elujõudu, normaliseerib und, meeleolu ja ainevahetust. Aplikaator on painduv kummist plaat nõeladega erinevatest metallidest. Aplikaatori erisus on selle suurus ja nõelate kaugus teineteisest. Seda soovitakse kasutada jaladele vaibana (seistes, istudes või lamavas asendis), selle peale on mugav kõhuga pikali heita seedesüsteemi töö (jämesoolepõletik, psoriaas, kõhukinnisus ja teised) normaliseerimiseks. Samm - 5,0; suurus 37-40. Materjalid: raud, vask, nikkel, tsink, hõbe, meditsiinile kumm. KASUTAMINE: Mõju suurendamiseks aplikaatori võib hoida kätega, pressida või seista selle peale. Kasutamise kestus oleneb soovitud effektist: Toniseerimiseks, valu levendamiseks ägeda valu korral, töövõimu ja vererõhu kõrgendamiseks 7-10 minutit. Lõõgastumiseks, krooniliste pikaajaliste valude leevendamiseks, vererohu alandamiseks, une normaliseerimiseks 15-30 minutit. Soovitatav kuur on 10-14 päeva. Pärast 2-4 nädalat on soovitatav korrata. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: Lyapko LTD., Kiiev, Ukraina. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Lyapko
2000004117337
27 Tooted

Eriviited

ean13
2000004117337

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

Lyapko sisetallad Plus 5,0...

56,90 €