0
  • Uus
  • Otsas

VEREURMAROHI TAASTAV GEEL 50G

2,90 €
Maksudega
4607069270267
4607069270267
VEREURMAROHI TAASTAV GEEL 50G - KORVETFARMA/FITOSILA (Chistotel) Geel pehmendab ja toidab nahka, kõrvaldab ärrituse ja ketenduse, takkistab vananemist, loob tingimused kahjustatud alade taastamiseks
Otsas

Vabandame, ühtegi toodet pole jäänud.
VEREURMAROHI TAASTAV GEEL 50G - KORVETFARMA/FITOSILA (Chistotel) Geel pehmendab ja toidab nahka, kõrvaldab ärrituse ja ketenduse, takkistab vananemist, loob tingimused kahjustatud alade taastamiseks. NETOKOGUS: 50 g. KOOSTIS INCI: vesi, vereurmarohi (pulber), polüvinüülpürrolidoon, aristoflex, glütseriin, bensüül, propüleenglükool, kasepungade ekstrakt, kanakoole, tammekoor, metüülparabeen, propüülparabeen. KASUTAMINE: Kandke väike kogus puhastatud nahale ja levitage kergete liigutustega. Geeli saab kasutada päeval ja öösel. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril 0ºC kuni +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. SÄILIMISAEG: 2 aastat. TOOTMISE KUUPÄEV: vt.tuubi servalt. TOOTJA: OOO Korvet Farma, Venema. MAALETOOJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
4607069270267

Eriviited

ean13
4607069270267

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

VEREURMAROHI TAASTAV GEEL 50G

2,90 €