0
  • Uus

ANTIPOLITSAI LÕHNAHÄVITAJA KOMMID N4

2,50 €
Maksudega
4630017310098
4630017310098

Антиполицай - это леденцовая карамель, полностью уничтожающая запах алкоголя, табака, чеснока, лука и других остропахнущих продуктов. Благодаря уникальному сочетанию натуральных ингредиентов "Антиполицай" не заглушает неприятный запах изо рта, а полностью уничтожает его. Через несколько минут после растворения леденцовой карамели во рту Вы будете абсолютно избавлены от запаха лука, чеснока, табака, алкоголя и т.п.

Viimased tooted laos

Kiirustage! Ainult 2 jäänud laos!
4630017310098
2 Tooted

Eriviited

ean13
4630017310098

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

ANTIPOLITSAI LÕHNAHÄVITAJA...

2,50 €