0
  • Uus

LYAPKO VÖÖ SPUTNIK 5,8 Ag 50x182mm

79,90 €
Maksudega
4820077020697
4820077020697
LYAPKO VÖÖ SPUTNIK 5,8 Ag 50x182mm Vöö tõstab töövõimet ja elutoonust, normaliseerib und ja ainevahetust, parandab meeleolu; kaasa aitab mao-soolkonna, südame-veresoonkonna, hingamisorganite ja närvisüsteemi haiguste ravis, normaliseerib nende organite tegevust; kõrvaldab seksuaalhäired edasise seksuaalfunktsioonide normaliseerimisega nii meestel kui naistel; günekoloogiliste haiguste ravis soodustab kiiret põletikuilmingute ja menstruaalhäirete taandumist; vähendab täisväärtuslikku taastusaega peaaju traumade, luumurdude, operatsioonide, insultide järgselt; maandab valusid selgroos, liigestes ja lihastes, peavalusid.

Kiirustage! Ainult 17 jäänud laos!
LYAPKO VÖÖ SPUTNIK 5,8 Ag 50x182mm Vöö tõstab töövõimet ja elutoonust, normaliseerib und ja ainevahetust, parandab meeleolu; kaasa aitab mao-soolkonna, südame-veresoonkonna, hingamisorganite ja närvisüsteemi haiguste ravis, normaliseerib nende organite tegevust; kõrvaldab seksuaalhäired edasise seksuaalfunktsioonide normaliseerimisega nii meestel kui naistel; günekoloogiliste haiguste ravis soodustab kiiret põletikuilmingute ja menstruaalhäirete taandumist; vähendab täisväärtuslikku taastusaega peaaju traumade, luumurdude, operatsioonide, insultide järgselt; maandab valusid selgroos, liigestes ja lihastes, peavalusid. Nõelte vahe 5,8 mm; mõõdud 50x182mm. Kasutatud materjalid: raud, vask, nikkel, tsink, meditsiiniline kumm. Värvid: sinine, punane, oranž, roheline, helesinine. Võib kasutada kas üksinda või teiste aplikaatoritega erinevatel piirkondadel. Kasutamisaeg nahal sõltub konkreetse juhu sümptomitest. “Liigsuse” sündromitega (terav ja/või tugev valu, kõrgenenud vererõhk, ärrituvus, rahutus, unetus) on soovitatav kasutada aplikaatoreid pärastlõunal või enne magamisminekut. Toniseeriva mõju korral 10-15 minutit; kroonise valu korral 20-30 minutit. Võib kasutada 10-14 päeva jooksul. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: Lyapko LTD., Kiiev, Ukraina. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Muu
4820077020697
17 Tooted

Eriviited

ean13
4820077020697

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

LYAPKO VÖÖ SPUTNIK 5,8 Ag...

79,90 €